Burn Residency - Mix-off

Mix-off to kolejny etap zmagań młodych dj-ów biorących udział w projekcie Burn Residency. Impreza wyłoni zwycięzcę krajowych eliminacji, który poleci na Ibizę, żeby tam poznawać tajniki sztuki dj-skiej i walczyć o rezydencję w jednym z kilku najlepszych klubów wyspy.

Który z polskich uczestników dostanie wymarzony bilet na Ibizę, okaże się już w najbliższą sobotę, 26 kwietnia, w warszawskim klubie 1500m2. Podczas mix-offu zmierzą się Sincz, Piranha Poodles, Optik, Chris Immortal i Michael Groovy - to właśnie ich sety zdobyły największą popularność na Facebooku i uznanie komisji sędziowskiej. Formuła konkursu jest prosta - każdy z uczestników zagra 20 min. set, w którym będzie musiał zawrzeć esencję swojego stylu, porywając publiczność i jury. Jak co roku wszystkie chwyty są dozwolone!Po konkursowej częście eventu stery przejmą prawdziwe legendy europejskiego dj-ingu. Wiadomość o tym, że na imprezie zagra szwedzka legenda techno Adam Beyer, zelektryzowała fanów muzyki elektronicznej już kilka tygodni temu. Momentalnie ruszyła lawina plotek i domysłów odnośnie tożsamości drugiego headlinera, którego nazwisko ujawniono dopiero w tym tygodniu - okazuje się, że dla zgromadzonych na parkiecie 1500m2 zagra Paco Osuna.

Minimalistyczne dźwięki wychodzące spod ręki tego hiszpańskiego dj-a i producenta są opisywane jako wypełnione głębią, mrokiem i inteligencją. Charakterystyczne brzmienie, w połączeniu ze sceniczną kreatywnością, pozwala na osiągnięcie niemal mistycznej jedności z tłumem za każdym razem, kiedy Paco opowiada dźwiękiem nową historię.Oficjalne wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/831197963573458

Rozkład zajęć:

22:00 - start imprezy - Hyena
22:20 - start konkursu - 5 x 20 min. sety
01:00 - ogłoszenie wyników - Bshosa
01:30 - Adam Beyer
03:30 - Paco Osuna

Bilety: Biletomat.pl | Evenea.pl

Komentuj

ELECTROCITY 9 with ESKA

Znany jest już pełny skład darmowej imprezy ELECTROCITY hosts Aly & Fila pres. FSOE 350, która odbędzie się 15 sierpnia na terenie Klasztoru Cystersów w Lubiążu.
Znany jest także line-up hardstyle'owej sceny Gate To Hell, która ponownie powstanie podczas ELECTROCITY 9, 16 sierpnia 2014.

Czas na pierwszą fazę line-upu scen Electrocity, Run To The Sun i Fly With Me:

Jak zwykle możemy liczyć też na mocną polską obsadę - w tym roku w Lubiążu zagrają m.in. Karol XVII & MB Valence, DUSS, Fafaq, Milkwish oraz DJ Diabllo.

Kolejne nazwiska już wkrótce.


BILETY: www.1408.pl

INFO OGÓLNE: http://tinyurl.com/ec9-fsoe350

BILETY NA POLE NAMIOTOWE: http://tinyurl.com/ec9camp

SCENA GATE TO HELL + SZCZEGÓŁY POLA NAMIOTOWEGO: http://tinyurl.com/gthcamp

Komentuj

Armin van Buuren - A State Of Trance 2014

Dwupłytowa kompilacja A State Of Trance 2014 to już jedenasta odsłona kultowej serii Armina van Buurena, najbardziej utytułowanego DJ’a na świecie. Tradycyjnie znajdziemy tutaj podział na bardziej klimatyczny materiał, zatytułowany "On The Beach" oraz mocniejszy, energetyczny mix pod nazwą "In The Club". Całość składa się z 35 utworów, między innymi od takich artystów jak Andrew Bayer, Alex M.O.R.P.H., RAM, Eximinds, Alexander Popov, Orjan Nilsen, Max Graham czy Markus Schulz. Do tego dwa nowe utwory Armina, doskonały remix singla "Save My Night" oraz zupełnie nowa Gaia.

A State Of Trance to najpopularniejsza klubowa seria na świecie, która wyznacza trendy i pobija kolejne rekordy. To album, który po prostu trzeba mieć!

Już w sprzedaży.

UWAGA!

W tym tygodniu ASOT 2014 Puoteck rozdaje w Gorącej 20. Nie przegapcie!A State Of Trance 2014 - tracklista:

CD 1: On The Beach

01. Adam Szabo & Willem De Roo - Medusa (Intro Remix)
02. Tommy Johnson feat. Nanje Nowack - Burn The Sun
03. Alex M.O.R.P.H. feat. Natalie Gioia - My Heaven
04. Dart Rayne & Yura Moonlight - Athena
05. Andrew Bayer - Once Lydian
06. Aly & Fila feat. Jaren - End Of The Road (Hazem Beltagui Remix)
07. Bogdan Vix & Renee Stahl - Forever
08. Fabio XB & Liuck feat. Christina Novelli - Back To You (Wach Remix)
09. Andrew Rayel feat. Alexandra Badoi - Goodbye
10. MaRLo feat. Jano - Haunted
11. Soarsweep - Between Empires
12. Craig Connelly - Decibels
13. Gareth Emery feat. Bo Bruce - U (Bryan Kearney Remix)
14. Protoculture - Music Is More Than Mathematics
15. Max Graham vs. Maarten De Jong - Lekker
16. Markus Schulz - Destino
17. RAM & Susana - RAMelia (Tribute To Amelia)

CD 2: In The Club

01. Armin van Buuren & Andrew Rayel - EIFORYA (Intro Mix)
02. Orjan Nilsen - The Late Anthem (Way Too Late Mix)
03. Alexander Popov - Quantum
04. Eximinds - Phoenix
05. Gaia - Empire Of Hearts
06. RAM - Kingdom Of Dreams
07. Type 41 - Mythology (Dimension Remix)
08. MaRLo - Visions
09. Inge Bergmann - Oblivion
10. Wach - Carthage
11. Jorn van Deynhoven - New Horizons (A State Of Trance 650 Anthem)
12. Dart Rayne & Yura Moonlight and Katty Heath - Stole The Sun (Allen & Envy Remix)
13. Simon O’Shine & Adam Navel - Marathon (Simon O’Shine Remix)
14. Allen Watts - Blackout
15. James Dymond - Siren’s Song
16. John Askew - Shine
17. Armin van Buuren - Save My Night (Allen Watts Remix)
18. Armin van Buuren - Ping Pong

Komentuj

Nowa wersja albumu "True" - Avicii by Avicii

Miniony rok okazał się dla szwedzkiego DJ-a pasmem sukcesów - jego przebojowe single "Wake Me Up!" "You Make Me", "Hey Brother" i "Addicted To You" stały się światowymi hitami i na dobre ugruntowały jego pozycję jako globalnej supergwiazdy. Na deser Avicii przygotował swój debiutancki album "True" z remiksami, nie są to jednak zwykłe remiksy - Avicii sam eksperymentuje z brzmieniem swoich dotychczasowych hitów, ukazując je w zupełnie nowym świetle i po raz kolejny potwierdzając swój niebywały talent.

"True" - Avicii by Avicii to ekscytująca podróż przez wszystkie niemal taneczne style - synth-pop, disco, drum & bass, left-field, down-tempo i wiele innych, które młody Szwed jak zwykle łączy ze sobą w niebywale oryginalny sposób.

Najnowszy singiel - "Addicted To You" - w wersji Avicii by Avicii usłyszycie w najbliższą sobotę w ESKA Live RMX, a całej płyty szukajcie w sklepach już od wtorku, 25 marca.
Komentuj

Burn Residency - ostatnie chwile głosowania

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od zakończenia pierwszego etapu projektu Burn Residency - chętni do objęcia stanowisk rezydentów na Ibizie mogą zbierać głosy na swoje mixy na Facebooku jedynie do 22 marca. Czy w tym roku dj-e z naszego kraju ponownie znajdą się wśród zwycięzców tego prestiżowego konkursu?Autorzy najwyżej ocenionych setów zmierzą się wkrótce podczas klubowego mix-offu. Członkowie profesjonalnego jury zdecydują, kto spośród grających tej nocy poleci na Ibizę, aby tam najpierw szkolić się pod okiem mentorów Burna (m.in. Carla Coxa i Pete'a Tonga) a następnie walczyć o miejsce za konsoletami najlepszych klubów na wyspie (m.in. Sankey's i Cafe Mambo).

O tym, że szanse na zwycięstwo są w zasięgu ręki rodzimych dj-ów, najlepiej świadczy historia dotychczasowych edycji. Wśród zwycięzców dwóch poprzednich wydań znaleźli się, pochodzący z Polski, Adam Zasada i dj Hyena. Trwająca całe lato rezydencja w prestiżowych klubach to niepowtarzalna szansa na nadanie tempa dj-skiej karierze. Obcowanie z największymi nazwiskami świata muzyki elektronicznej i granie w miejscach, do których dotarcie zajmuje zwykłym dj-om całe lata to spełnienie marzeń każdego młodego adepta tej sztuki.

Komentuj