ESKApada na Ibizę - fotorelacja

W poniedziałek, 30 czerwca, Puoteck i dwie eskowe słuchaczki - Ewelina i Kasia - wyskoczyli na trzy dni na Ibizę, by poczuć klimat tej imprezowej wyspy, a przy okazji zobaczyć, jak wygląda Burn Residency od środka.

Oto, co zobaczyli.

But first...Poniedziałek w kultowej kawiarniTrochę niewyraźnie, ale wyraźnie widać, że to Pete Tong i Duke DumontProduct placement #1Najnowszy krzyk mody na IbizieProduct placement #2Wody było pod dostatkiemProduct placement #3Trudne warunki szkoleniowe w willi Burn ResidencyPuoteck w pracy #1Puoteck (i Pete Tong) w pracy #2Willa Burn Residency po godzinachBez komentarza...Klub na lotnisku? Czemu nie!
Było krótko, ale fajnie i konkretnie!

Szkoda tylko, że z rywalizacji w projeckie Burn Residency, po pierwszym etapie "ibizowym", odpadł Polak, DJ Sincz. Ale trzymamy kciuki za naszych w kolejnych edycjach!

Przypomnijmy - Burn Residency to projekt, który pozwala młodym, utalentowanym dj-om spełniać marzenia i pokonać w ciągu kilku tygodni drogę, która zazwyczaj zajmuje kilka lat. Najlepsi adepci muzycznego rzemiosła mają unikalną szansę na zdobycie doświadczenia pod okiem prawdziwych legend dj-ingu. W trakcie specjalnego obozu szkoleniowego, który obejmuje warsztaty i wykłady, zawodnicy poznają pilnie strzeżone patenty gwiazd, opanują wyrafinowane techniki miksowania i nawiążą liczne branżowe znajomości. Wszystko po to, żeby pięcioro zwycięzców mogło przez całe lato zajmować miejsce za konsoletami najlepszych klubów Ibizy.

Komentuj