Królestwo H&M otwiera koncertowe lato w stolicy!

Warszawiaku, baw się na Miodowej 6! Czerwcowe weekendy w Pałacu Branickich przejmują polscy artyści, o których zabiegają najlepsze festiwale, ale takiego zestawienia nie znajdziesz na żadnym z nich!

Czujesz niedosyt po pływającej scenie H&M LOVES MUSIC? Tym razem otwórz bramę do muzycznego KRÓLESTWA H&M z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Każdy weekendowy wieczór czerwca zaczynamy koncertem na dziedzińcu Pałacu, a kończymy afterparty w pałacowych komnatach z najlepszymi DJ-ami!

Na głównej scenie Królestwa H&M wystąpią m.in. Taco Hemingway, Dawid Podsiadło, O.S.T.R. czy Sokół i Marysia Starosta. Znakomicie zapowiada się też afterparty nakręcane przez Flirtini, Kowalsky'ego czy Burn Reynolds.

H&M KRÓLESTWO na Miodowej 6 - kto wystąpi?

piątek, 3 czerwca:

Taco Hemingway - kiedyś twórca virali, dziś najbardziej pożądany raper polskich festiwali. Fabularne albumy Filipa Szcześniaka o Warszawie kupiły nie tylko stołeczną publikę. Koncert Taco Hemingwaya to obowiązkowa stacja latem 2016.Czesław Mozil - artysta z krwi i kości, błyskotliwy tekściarz, doświadczony kompozytor i gość, któremu każdy chciałby postawić piwo. Najbliższa okazja już 3 czerwca w Pałacu Branickich.Afterparty: Flirtini / Kovalsky

sobota, 4 czerwca:

Reni Jusis - zaliczyła właśnie najgłośniejszy powrót 2016 roku, a gdy tylko pojawia się w okolicy, roznosi zapach dyskoteki i dobrego elektro.Pola Rise - to nasza własna Bjork, wschodząca gwiazda polskiej muzyki elektronicznej, na której już poznały się festiwale w Wielkiej Brytanii czy Austrii. Posłuchajcie jej na żywo, zanim ujawni efekt nagrań w studiach w Nowym Jorku i Berlinie.Afterparty: 3AM / Kosma


H&M KRÓLESTWO
Pałac Branickich, Miodowa 6 (wejście od ul. Podwale 3)
start: w każdy piątek i sobotę czerwca, godz. 19.00 - 22.00

Ze względu na specyfikę miejsca oraz architektoniczne uwarunkowania przestrzeni dziedzińca oraz samego pałacu, liczba miejsc na koncertach oraz afterparty będzie ograniczona.

Komentuj