Królestwo H&M: dlaczego ten weekend powinieneś spędzić w Królestwie?

Królestwo H&M 10 i 11 czerwca zaprasza na imprezę sygnowaną przez najbardziej oryginalne i stylowe projekty w polskiej muzyce. Dlaczego nie może zabraknąć Was na tych koncertach?

Koncert Fisza i Emade w Królestwie H&M może być ostatnią okazją do usłyszenia "Pyłu" czy "Śladu" na żywo. Albo pierwszą do poznania nowego singla! Album Mamut duetu Fisz i Emade sygnowany jako Fisz Emade Tworzywo zrobił dużo zamieszania na polskiej scenie alternatywnej i hip-hopowej, a dosłownie przed chwilą bracia Waglewscy ogłosili następcę Mamuta - Drony trafią do fanów jesienią 2016.

Fisz Emade Tworzywo - Pył (feat. Justyna Święs)Nazwać ich polskim Hurts nie będzie przesadą. Mowa o Spoken Love - mieszance polskiego synth popu z rasowym R&B, zakrapianej zgrabnym pop rockiem. Brzmi jak muzyka dla wszystkich? Nic bardziej mylnego. Spoken Love to stylowe objawienie i ziszczenie muzycznych fantazji artystów, którzy do tej pory pracowali z Sistars, Agnieszką Chylińską, Łąki Łan czy Natalią Kukulską.

Spoken Love - Everlasting Love:Dawid Podsiadło - artysta, który supportował Lanę Del Rey i 30 Seconds To Mars - każdy projekt obraca w platynę! Na przyszły rok planuje coś zupełnie nowego praz podbicie zagranicznego rynku. Spieszcie się oglądać Dawida na żywo, bo wkrótce odezwą się po niego światowe festiwale!

Dawid Podsiadło - Forest:By ten weekend był w pełni idealny, brakuje lekkiego, kobiecego brzmienia. Cosovel przywodzi na myśl skojarzenia z Coco Rosie, ale to niepowtarzalny i świeży projekt, który zachęci Was do tańca!

COSOVEL - A Small CoatNie zapominajcie o AFTERPARTY w pałacowych komnatach! Po koncertach na scenie na dziedzińcu czekają Was szalone potańcówki i ! Jazz, eletronika, alternatywa. Burn Reynolds to stary wyjadacz, który kompozycjami zaskakuje jak mało kto, a dawno zapomniane kawałki przerabia na nowoczesne perełki. Z kolei Kuba Karaś - męska i dźwiękowa część uwielbianego przez polską publikę duetu The Dumplings - wciąga dosłownie i hipnotyzuje bez reszty.

H&M KRÓLESTWO na Miodowej 6 - kto wystąpi?

Piątek 10.06.
Fisz Emade Tworzywo / Spoken Love
Afterparty: Burn Reynolds / Daniel Drumz

Sobota 11.06.
Dawid Podsiadło / Cosovel
Afterparty: Nowosad / Kuba Karaś

H&M KRÓLESTWO
Pałac Branickich, Miodowa 6 (wejście od ul. Podwale 3)
start: w każdy piątek i sobotę czerwca, godz. 19.00 - 22.00

Ze względu na specyfikę miejsca oraz architektoniczne uwarunkowania przestrzeni dziedzińca oraz samego pałacu, liczba miejsc na koncertach oraz afterparty będzie ograniczona.

Komentuj