Królestwo H&M: Spędź weekend w muzycznym pałacu!

Królestwo H&M na Miodowej 6 w Warszawie po raz trzeci otwiera się na wszystkich miłośników wybornej zabawy przy dźwiękach muzyki najbardziej pożądanych polskich artystów. Sprawdź, kto zatrzęsie Pałacem Branickich 17 i 18 czerwca!

Docieramy do półmetka czerwcowych imprez w zabytkowej scenerii w sercu Warszawy. 17 czerwca na koncertowej scenie Królestwa H&M zaprezentuje się O.S.T.R. - autor najlepiej sprzedającego się albumu w Polsce w I kwartale 2016 roku. Ten występ kultowej postaci polskiego hip-hopu będzie jedną z nielicznych okazji do bezpłatnego wysłuchania na żywo kawałków z podwójnej platynowej płyty Życie po śmierci. Grzech nie skorzystać!

O.S.T.R. - We krwi (Since I Saw You) feat. Playground Zer0Tego samego dnia znajdzie się też coś dla amatorów kobiecych wokali. Scena Królestwa H&M to wręcz idealne miejsce na występ księżniczki polskiego popu - Natalii Nykiel. Wykonawczyni megahitu Bądź Duży poza utworami z debiutanckiego krążka Lupus Electro, z pewnością zaśpiewa też nowy singiel Error, który ma sporą szansę namieszać na wakacyjnych listach przebojów.

Natalia Nykiel - ErrorNiezłą gratką dla fanów elektroniki jest też line-up sobotnich koncertów. Warszawski duet XXANAXX powoli rozkręca promocję swojego nadchodzącego krążka o nazwie FWRD. Koncert w Kólestwie H&M będzie świetną okazją by usłyszeć ich jeszcze gorący singiel Nie Znajdziesz Mnie, w którym udzielił się sam Ten Typ Mes. Sprawdźcie, jak im to razem wyszło poniżej:

XXANAXX – NIE ZNAJDZIESZ MNIE feat. TEN TYP MESW tym roku udowodniła już, że potrafi pokazać na co ją stać przed wielką publiczności m.in. podczas dwóch koncertów Hurts w Polsce. Mowa oczywiście o seksownej i niezwykle zdolnej K Bleax. Artystka wciąż pracuje nad swoim debiutanckim albumem, ale stale udowadnia nam, że warto czekać. Nie przegapcie szansy, by zobaczyć ją na żywo. Kto wie, może uda wam się usłyszeć coś zupełnie nowego szybciej niż wszyscy inni...

K BLEAX - SurvivalPo koncertach tradycyjnie już na królewskich imprezowiczów czeka AFTERPARTY w salach pałacu. 17 czerwca o wyjątkowy nastrój zadbają didżeje HAEM i Hubson. Z kolei w sobotę 18 czerwca królewskimi komnatami zatrzęsie utalentowany przedstawiciel nowej fali R'n'B i hip-hopu Zeppy Zep oraz Panda.

H&M Królestwo - 3. odsłona w weekend 17-18 czerwca 2016.

Otwarcie bram: g. 18.00
Rozpoczęcie koncertów: g. 19.00
Początek afterparty w pałacu: g. 22.00

Ze względu na specyfikę miejsca oraz architektoniczne uwarunkowania przestrzeni dziedzińca oraz samego pałacu, liczba miejsc na koncertach oraz afterparty będzie ograniczona.

Komentuj