H&M Królestwo: Wielki finał muzycznych doznań w Pałacu Branickich!

Czwarta odsłona królewskich wrażeń w Królestwie H&M to mieszanka wybuchowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, którzy topowi wykonawcy 24 i 25 czerwca przywrócą do życia dziedziniec i zabytkowe wnętrza Pałacu Branickich w Warszawie.

Sokół i Marysia Starosta to główne gwiazdy koncertowej sceny Królestwa H&M w piątek 24 czerwca. Twórczość przełamującego muzyczne konwenanse duetu doceniają nawet ci, którzy na co dzień nie mają zbyt wiele wspólnego z hip-hopem. Głupio byłoby więc chyba nie skorzystać z szansy zobaczenia ich w akcji na żywo. Na zachętę mamy dla was klimatyczny klip do kawałka z ich platynowej płyty Czarna biała magia.

Sokół i Marysia Starosta - W dół brzuchem:Chcecie za jakiś czas pochwalić się swoim znajomym mówiąc "Widziałem już ich na żywo!"? Gwarantujemy, że Young Stadium Club to zespół, o którym już niedługo zrobi się naprawdę głośno. Jeśli chcecie posłuchać ich live jeszcze zanim dowie się o nich cała Polska, to koniecznie skorzystajcie z okazji i wpadajcie na ich koncert w Królestwie H&M.

Young Stadium Club - Too Late:Sobota w Królestwie H&M stoi pod znakiem niezwykle zdolnych przedstawicielek płci pięknej. Na dworskie przyjemności z Julią Marcell chyba nie trzeba specjalnie zachęcać tych, który choć raz zetknęli się z jej twórczością. Dla tych, którzy nie mieli do tej pory tego szczęścia mamy poniżej przewrotny teledysk do jej najnowszego singla z płyty PROXY.

Julia Marcell - Tarantino:Z kolei Agi Brine to młoda artystka, która dopiero przeciera swoje szlaki na polskiej scenie muzycznej. My już zdążyliśmy się zakochać w jej aksamitnym głosie! Jej świeży miks alternatywnego popu i elektroniki może niedługo wywołać niezłą sensację. Z resztą przekonajcie się sami!

Agi Brine - Going To Hell:Piątek 24 czerwca:
Sokół i Marysia Starosta / Young Stadium Club
Afterparty: Spisek Jednego / Eprom

Sobota 25 czerwca:
Julia Marcell / Agi Brine
Afterparty: Noz / I Say Mikey

Wejście: 18.00
Start koncertów: 19.00
Impreza we wnętrzach pałacu: 22.00

Ze względu na specyfikę miejsca oraz architektoniczne uwarunkowania przestrzeni dziedzińca oraz samego pałacu, liczba miejsc na koncertach oraz afterparty będzie ograniczona.

Komentuj