A State Of Trance 650 - New Horizons

Nie ma chyba na świecie bardziej popularnej i rozpoznawalnej audycji z muzyką klubową. Nazwa A State Of Trance to już nie tylko dwugodzinne radiowe show, ale również wielka marka, brand związany z imprezami, gadżetami, wydawnictwami muzycznymi i wszystkim, co kojarzy się ze sceną EDM. Chociaż minęło już 13 lat od premiery pierwszego odcinka, który Armin van Buuren zaprezentował w radiu ID&T, to z każdym rokiem A State Of Trance wciąż przyciąga nowych fanów, których oszacowano na ponad 30 milionów na całym globie.

W lipcu 2011 roku została zapoczątkowana seria ekskluzywnych pięciopłytowych boksów, promujących wielką trasę z okazji każdego kolejnego, 50 odcinka kultowego show holenderskiego DJ’a i producenta. Rok 2014 przynosi epizod numer 650, pod roboczą nazwą New Horizons. Wydawnictwo A State Of Trance 650 to 93 utwory, które tym razem wyselekcjonowali i zmiksowali Armin van Buuren, BT, Aly & Fila, Kyau & Albert oraz Omnia.

Pięć płyt wypełnionych po brzegi nie tylko nowościami, ale i wielkimi ponadczasowymi klasykami, a to wszystko w eleganckim digipacku!

Premiera: 25.02.2014, JUŻ W SPRZEDAŻY!

UWAGA!

W tym tygodniu box ASOT 650 Puoteck rozdaje w Gorącej 20. Nie przegapcie!


Komentuj