Burn Studios Residency - trwa trzecia edycja!

Trwa kolejna, trzecia już edycja programu Burn Studios Residency. Tym razem stanowiska rezydentów w najlepszych klubach Ibizy czekają na pięciu młodych dj-ów z całego świata. Żeby wziąć udział w konkursie Burna, wystarczy nagrać dobry mix i załadować go na Facebook używając specjalnej aplikacji.Przypomnijmy - Burn Studios Residency to projekt, który pozwala młodym, utalentowanym dj-om spełniać marzenia i pokonać w ciągu kilku tygodni drogę, która zazwyczaj zajmuje kilka lat. Najlepsi adepci muzycznego rzemiosła mają unikalną szansę na zdobycie doświadczenia pod okiem prawdziwych legend dj-ingu. W trakcie specjalnego obozu szkoleniowego, który obejmuje warsztaty i wykłady, zawodnicy poznają pilnie strzeżone patenty gwiazd, opanują wyrafinowane techniki miksowania i nawiążą liczne branżowe znajomości. Wszystko po to, żeby pięcioro zwycięzców mogło przez całe lato zajmować miejsce za konsoletami najlepszych klubów Ibizy.

Polacy mają spore doświadczenie w zwyciężaniu zmagań Burn Residency - wśród wygranych w pierwszej edycji znalazł się nasz rodak Adam Zasada, rok później tryumfował również pochodzący z Polski dj Hyena.

W porównaniu do poprzednich edycji zmian jest sporo: dj-skie etaty czekają nie na troje, ale na pięcioro finalistów, dodatkowo zostanie wybrana gwiazda gwiazd. Sety, które można uploadować na Facebooka pod adresem www.facebook.com/BurnEnergy/app_1396365870622246, będą oceniane przez użytkowników. Spośród autorów najlepszych miksów jury wybierze lokalnych finalistów.

UWAGA! Głosowanie na Facebooku trwa do 15 marca!

Komentuj