Burn Residency - Mix-off

Mix-off to kolejny etap zmagań młodych dj-ów biorących udział w projekcie Burn Residency. Impreza wyłoni zwycięzcę krajowych eliminacji, który poleci na Ibizę, żeby tam poznawać tajniki sztuki dj-skiej i walczyć o rezydencję w jednym z kilku najlepszych klubów wyspy.

Który z polskich uczestników dostanie wymarzony bilet na Ibizę, okaże się już w najbliższą sobotę, 26 kwietnia, w warszawskim klubie 1500m2. Podczas mix-offu zmierzą się Sincz, Piranha Poodles, Optik, Chris Immortal i Michael Groovy - to właśnie ich sety zdobyły największą popularność na Facebooku i uznanie komisji sędziowskiej. Formuła konkursu jest prosta - każdy z uczestników zagra 20 min. set, w którym będzie musiał zawrzeć esencję swojego stylu, porywając publiczność i jury. Jak co roku wszystkie chwyty są dozwolone!Po konkursowej częście eventu stery przejmą prawdziwe legendy europejskiego dj-ingu. Wiadomość o tym, że na imprezie zagra szwedzka legenda techno Adam Beyer, zelektryzowała fanów muzyki elektronicznej już kilka tygodni temu. Momentalnie ruszyła lawina plotek i domysłów odnośnie tożsamości drugiego headlinera, którego nazwisko ujawniono dopiero w tym tygodniu - okazuje się, że dla zgromadzonych na parkiecie 1500m2 zagra Paco Osuna.

Minimalistyczne dźwięki wychodzące spod ręki tego hiszpańskiego dj-a i producenta są opisywane jako wypełnione głębią, mrokiem i inteligencją. Charakterystyczne brzmienie, w połączeniu ze sceniczną kreatywnością, pozwala na osiągnięcie niemal mistycznej jedności z tłumem za każdym razem, kiedy Paco opowiada dźwiękiem nową historię.Oficjalne wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/831197963573458

Rozkład zajęć:

22:00 - start imprezy - Hyena
22:20 - start konkursu - 5 x 20 min. sety
01:00 - ogłoszenie wyników - Bshosa
01:30 - Adam Beyer
03:30 - Paco Osuna

Bilety: Biletomat.pl | Evenea.pl

Komentuj